Начало > Обяви за работа > Експерт бизнес приложения

Експерт бизнес приложения

Paraflow - Парафлоу Комуникейшънс ООД

Парафлоу Комуникейшънс ООД е създадена през 1995 година. Фирмата е водещ системен интегратор на българския пазар на информационни технологии. Новатор в реализацията на технологични концепции и решения. Лидер във внедряването на информационни и комуникационни технологии и решения във финансовия сектор. С успешен опит в изграждането, управлението и сигурността на информационни и комуникационни инфраструктури в публичната администрация, образователната система, индустрията.

ID
4334
Валидност на обявата
16.05.2022 - 30.06.2022
Месторабота
София
Описание

Фокус на дейността

Дейността е свързана с анализ, проектиране, разработването и внедряването на  приложни информационни системи, свързани с оптимизиране и управление на бизнес процесите при клиенти на фирмата.

Отговорности

  • Анализиране и разбиране на бизнес процесите и нуждите на клиентите  Изготвяне и документиране на резултатите от извършения анализ, спрямо зададените от клиента цели и обхват
  • Подготовка и презентиране на демо версии, както и на завършени решения
  • Разработване и имплементиране на модули Dynamics 365 – Sales, Customer Service, Marketing, Field Service
  • Конфигуриране на системата спрямо клиентските нужди
  • Подготовка и участие в миграции и ъпгрейди на нови и съществуващи системи
  • Изготвяне на техническа документация и потребителски ръководства
  • Участие в провеждането на специализирани обучения за нуждите на клиента
  • Оказване на методична помощ на екипите на клиента при оперативната им работа
  • Отстраняване на възникнали по време на работа проблеми в системата
  • Изпълнение на договорени дейности по поддръжка на изградени системи
  • Осигуряване  на непрекъснатост и архивиране на информацията, поддържаща бизнес-процеси и приложения.
Изисквания

Изисквания

  • Висше техническо или икономическо образование в областта на информационните системи и технологии
  • Добри познания в Dynamics 365, Dynamics CRM 2016/2015/2013/2011 за локални и онлайн среди
  • Опит в миграцията на данни между различни локални и онлайн CRM среди
  • Опит в системна интеграция на Dynamics 365 с помощта на SSIS, интегриране на Dynamics CRM с външни системи с помощта на Power Platform Integration, XrmSDK и SOAP услуги
  • Познания за C#, JavaScript, HTML, jQuery, XML, D365 WebApi, ODATA, REST/SOAP Services
  • Отлична компютърна грамотност
  • Добро владеене на английски език (писмено и говоримо)
  • Умения за водене и изготвяне на документация
  • Комуникативност и умения за работа в екип
  • Презентационни умения

Предимства

  • Предишен опит в областта на проекти свързани с разработване и внедряването на софтуерни решения за управление на бизнеса
  • Наличие на един или повече сертификати:
      • Microsoft Certified Professional (MCP) в областта на Dynamics CRM
      • Microsoft Certified: Power Platform Functional Consultant Associate
      • Microsoft Certified: Power Platform Fundamentals
      • Microsoft Dynamics CRM  Applications, Customization & Configuration, Deployment
  • Познания в областта на финанси, счетоводство, стопанско управление, бизнес администрацията

Ние предлагаме

  • Постоянен трудов договор
  • Конкурентно възнаграждение
  • Отлични условия на труд, здравословна и безопасна среда
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Съфинансирана Мултиспорт карта
  • Възможности за професионално развитие и повишаване на квалификацията чрез вътрешно–фирмени и партньорски обучения

Aко нашето предложение представлява интерес, изпратете мотивационно писмо, автобиография и актуална снимка на адрес jobs@paraflow.bg. Фирмата ще се свърже само с одобрените по документи кандидати.

Допуска се за профила на позицията да кандидатстват студенти без професионален опит, завършили трети курс, в рамките на стажантската програма на фирмата

*Предоставянето на лични данни е доброволно. Тяхното събиране, обработване и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни, само за целите на подбора.

Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо
За контакт
Събина Попова
spopova@paraflow.bg
0888555833