Начало > Обяви за работа > Оператор на фреза или струг с ЦПУ

Оператор на фреза или струг с ЦПУ

"БКК 95" ООД

БКК 95 ООД е водещ производител на мебели от метал и метални компоненти, с повече от 24-години опит в мебелната индустрия. Компанията е доставчик и износител на едро в Европейският съюз и Северна Америка. Ние сме дългогодишен доверен търговски партньор на редица международни компании, благодарение на своята последователност в предлагането на продукти и услуги с изключително качество. Гордеем се с европейските си условия на труд и качество.

ID
4340
Ref №
3
Валидност на обявата
17.05.2022 - 22.07.2022
Месторабота
Монтана
Описание

Отговорности свързани с позицията:
Подготовка на машината за работа;
Изработване на детайли на стругови или фрезови ЦПУ машини;
Следи за качеството на произведените детайли;
Спазване на установения работен и технологичен процес.

Ние ви предлагаме:
Въвеждащо практическо обучение;
Висок стандарт на оборудване, лични предпазни средства, работно облекло, за да осигурим високо ниво на безопасност на работното място;
Постоянен трудов договор;
Пет дневна работна седмица, работа на смени;
Професионална реализация в стабилно предприятие от реалния сектор ;
Възможност за развитие и работа в екип от професионалисти;
Добър социален пакет и възнаграждение обвързано с постиженията Ви.

Изисквания

Опит със стругови или фрезови машини с ЦПУ;
Разчитане на технически чертеж;
Умение за работа в екип и готовност за работа на смени;
Внимание, прецизност и ориентация към високо качество на работа;
Умения за лична организираност и подреденост на работното място;

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Вероника Григорова
office.manager@bcc95.com
+35996391313