Служител в магазин

METRO Bulgaria

МЕТРО Кеш енд Кери е търговско подразделение на МEТРО Груп, една от най-големите търговски вериги в света. Богатият асортимент от качествени стоки на ниски цени под един покрив, ни прави идеалният партньор за търговци, ресторантьори, хотелиери и други клиенти, които купуват на едро.
Успехът на международната експанзия на компанията се дължи на стандартизирана концепция, която гъвкаво се адаптира към условията на местните пазари. В България МЕТРО Кеш енд Кери има над 2000 служители и управлява 11 магазина.
ID
4368
Ref №
E 14 15
Валидност на обявата
01.06.2022 - 30.06.2022
Вид работа
Временна | сезонна
Подходяща за студенти
Месторабота
Бургас и Варна

За да бъдем надежден партньор на нашите клиенти и през динамичния летен сезон, в МЕТРО имаме нужда от енергични и свежи служители.

Искате ли да съчетаете работата с лятната почивка? Използвайте възможността да придобиете практически опит в сферата на търговията и се присъединете към екипа на морските ни магазини през лятото! Кандидатствайте за позицията:

Вашите задачи:

Зареждане на стока и следене на наличностите, проверка на срокове за годност и съдействие на клиентите в магазина

или

Събиране и подготовка на стока по заявка за доставки

Изисквания

Вашият профил:

Завършено средно образование

Приветливост и умение за работа с клиенти

Добри комуникативни умения

Ние ви предлагаме:

Възможност за лятна работа на смени

Осигурена квартира за сметка на работодателя

Отлични условия на труд в утвърдена компания

10% отстъпка при пазаруване в магазините на МЕТРО

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, единствено и само за целите на подбора за съответната позиция. Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. „Метро Кеш енд Кери България“ ЕООД е администратор на лични данни и Ви гарантира пълна защита на предоставените лични данни. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Елена Михалкова
elena.mihalkova@metro.bg
0885816680