Начало > Обяви за работа > Монтьор релейна защита

Монтьор релейна защита

Монди Стамболийски ЕАД

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия.

ID
4539
Валидност на обявата
16.08.2022 - 31.12.2022
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Стамболийски

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия, като Ви предоставя вълнуващата възможност да се присъедините към нашия опитен екип на позицията:

Вашите отговорности:
• Извършва проверки, настройки и ремонт на електроизмервателни уреди в уредби до и над 1000V
• Ремонтира, регулира и проверява всички видове измервателни уреди /амперметри, волтметри, електромери и др./
• Извършва профилактични и след ремонтни изпитания на високоволтови ел. уредби и съоръжения, ел. двигатели и трансформатори.
• Предлага въвеждане на ел. блокировки и сигнализации, осигуряващи безопасни условия на труд.
• Изготвя протоколи за извършените профилактични изпитвания и всички измервания, както и за ново въведената апаратура
• Взема оперативни решения за релейните защити, ел. измервателните уреди и ел. оборудването, свързани с безопасната им работа.

Изисквания

Вашият профил:
• Висше или средно електротехническо образование – специалност: „Електроцентрали и мрежи”; „Електрически инсталации”; ”Електрообзавеждане на промишлени предприятия” и др.
• Много добри теоретични познания по специалността
• Владеене на английски език на работно ниво
• Минимум 4-та квалификационна група

Ние Ви предлагаме:
• Работа в международна компания с утвърдени стандарти
• Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите
• Възможност за професионално обучение и развитие
• Безплатен транспорт
• Безплатна храна
• Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
  • Колеж по енергетика и електроника
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
  • Служители | Работници
За контакт
Никол Петкова
nikol.petkova@mondigroup.com
032 909 289