Начало > Обяви за работа > Оператор главно електротабло

Оператор главно електротабло

Монди Стамболийски ЕАД

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия.

ID
4542
Валидност на обявата
16.08.2022 - 31.12.2022
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
Стамболийски

Mondi е водеща компания в световен мащаб в производството на хартия и опаковки, която предлага над 100.000 специално разработени иновативни решения, създадени да бъдат устойчиви по природа. В групата работят около 26.000 служители в повече от 100 производствени единици в над 30 държави. Производственото предприятие в гр. Стамболийски има повече от 70 години опит в производството на целулоза и хартия, като Ви предоставя вълнуващата възможност да се присъедините към нашия опитен екип на позицията:

ОПЕРАТОР ГЛАВНО ЕЛЕКТРОТАБЛО

Вашите отговорности:
- Работи с информационно-регистриращите системи;
- Извършва измерване на основните електрически величини;
- Следи за трансформирането, преноса и разпределението на електрическата енергия в зона Енергии и регенерация на химикали;
- Следи за поддържане на нормални параметри на електрическата енергия за СН в ТЕЦ;
- Води оперативна документация;
- Извършва превключвания на основни ел. съоръжения - 6kV;
- Извършва превключвания на електрически съоръжения - 0,4кV в МСС;
- Проверява ръчните електрически инструменти.

Изисквания

Вашият профил:
- Висше или средно техническо образование – специалност „Електроцентрали и мрежи”/ „Електрически инсталации” / ”Електрообзавеждане на промишлени предприятия”;
- Много добри теоретични познания по специалността;
- Владеене на английски език на работно ниво;
- Минимум 4-та квалификационна група;
- Готовност за работа в непрекъсваем процес (работа на смени, вкл. нощна).

Ние Ви предлагаме:
- Работа международна компания с утвърдени стандарти;
- Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите;
- Възможност за професионално обучение и развитие;
- Безплатен транспорт
- Безплатна храна
- Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

Подходяща за специалности
  • Електротехнически Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет за Френско Обучение по Електроинженерство
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
  • Колеж по енергетика и електроника
Ниво в йерархията
  • Служители | Работници
За контакт
Никол Петкова
nikol.petkova@mondigroup.com
032 909 289