Начало > Обяви за работа > ЕЛЕКТРОНЕН ДИЗАЙНЕР-АВТОМАТИЗАЦИЯ

ЕЛЕКТРОНЕН ДИЗАЙНЕР-АВТОМАТИЗАЦИЯ

Integrated Micro-Electronics Bulgaria

Integrated Micro-Electronics Bulgaria is part of Integrated Micro-Electronics, Inc. (IMI) - a leading provider of electronic manufacturing services (EMS) and power semiconductor assembly and test services. Operating in multiple global locations, IMI serves some of the world’s leading original equipment manufacturers (OEMs) in the computing, communications, consumer, automotive, industrial, and medical electronics markets.
IMI is consistently ranked among the top 20 EMS providers in the world. Founded in 1980 as joint venture between Ayala Corporation and Resins Inc., IMI now operates in 21 manufacturing sites around the world located in the Philippines, China, Singapore, the United States of America, Mexico, UK, Germany, Bulgaria, Serbia and the Czech Republic. IMI has a prototyping and new product introduction facility in Tustin, California. This facility handles advanced manufacturing R&D, specializing in flip chips, interconnects, and substrates.
Integrated Micro-Electronics Bulgaria employs more than 2350 people and its production facilities are located in the town of Botevgrad
ID
4637
Ref №
AUT_ED
Валидност на обявата
12.10.2022 - 30.11.2022
Месторабота
Ботевград

Основна цел на работата:  Да създава концепции за цялостната автоматизация на производствените процеси, да внедрява в практиката тези концепции, да проектира уреди и средства за автоматизация на процесите.

Основни задължения:

  • Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесни и продуктови инженери с цел уточняване на спецификациите по машините/приспособленията, които отдел Автоматизация трябва да проектира и изработи по съответния проект;
  • Проектиране на електрониката и пускане в действие на машини за автоматизиране на производството; разработка на хардуера и софтуера за конкретна машина;
  • Изпълняване на проекти и контрол над производство на уреди и средства за автоматизация;
  • Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания

Изисквания:

  • Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;
  • Добри хардуерни познания (опит в разработка на хардуер) – цифрова и аналогова схемотехника;
  • Умения за работа с Atmel Microcontrollers и/или PLC;
  • Опит с програми за проектиране на платки;
  • Много добро ниво на владеене на програмен език C++ или C;
  • Владеене на OrCAD и умения за тестване на електронни устройства се считат за предимство;
  • Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;
  • Английски език – устно и писмено на добро ниво (активна работа с техническа документация и писмена кореспонденция);

Ние предлагаме:

  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Възможността да станете част от международна компания в сферата на перспективната автомобилна индустрия;
  • Социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
  • Осигурен фирмен транспорт за София, Мездра, Враца, Етрополе;
  • Фирмено обучение.
Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт
Йордан Йорданов
yordan.yordanov@global-imi.com
0882028498