Начало > Обяви за работа > Търговец Дизелови Генератори

Търговец Дизелови Генератори

ИПО ООД

ИПО ООД

ИПО ООД е машиностроително предприятие с обособени направления за леене на черни и цветни метали, производство на заваръчни съединения, механична обработка на детайли от черни и цветни метали. Фирмата разполага със съвременно оборудвани леярски цехове, с машини с ЦПУ за механична обработка и машини за рязане и формообразуване на изделия от листов материал в заваръчния цех. ИПО ООД е също така официален дилър за България на водещи световни производители на индустриално оборудване – Cummins, Cummins Power Generation, Fleetguard, Yanmar, Allison, Bosch, Delphi, Siemens-VDO

ID
4658
Валидност на обявата
17.10.2022 - 26.02.2023
Месторабота
София

ИПО ООД е официален дистрибутор за територията на Р България на дизелови генераторни системи производство на световния лидер CPG (Cummins Power Generation). За своя екип търсим да назначим ТЪРГОВЕЦ – Дизел Генератори.

 Отговорности:

- Установява контакти с нови клиенти;

- Консултира клиенти при избора им на продукти и решения;

- Изготвя оферти за извършване на продажби;

- Води търговски преговори;

- Сключва договори и сделки и следи за изпълнението им.

- Изготвя отчети за дейността си.

Ние предлагаме:

- въвеждащо обучение, заплатено изцяло от нас;

- специализирани обучения в страната и чужбина, заплатени изцяло от нас;

- работа в млад и енергичен екип;

- неформална и приятелска атмосфера

- трудов договор на пълен работен ден

- бонуси за добро представяне

Изисквания

- техническо и/или икономическо образование;

- комуникативни и търговски умения;

- инициативност и активност при изпълнение на задачите;

- отговорност, дисциплинираност, лоялност;

- ползването на английски език е предимство;

- компютърна грамотност;

- умения за работа в екип

- шофьорска книжка и готовност за пътувания.