Начало > Обяви за работа > Ръководител Система за Управление на Качеството

Ръководител Система за Управление на Качеството

SKF Bearings Bulgaria EAD

Като част от международната компания SKF, ние в "СКФ Берингс България" ЕАД произвеждаме сачмени лагери и компоненти за лагери. От 2002 г. насам производството ни в България гарантира качество и стойност за клиентите на SKF, като и трите ни фабрики – в гр. Сопот, гр. Калофер и с. Кърнаре – са сертифицирани по ISO/TS 16949:2009, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007.

Гордеем се да бъдем стабилен и предпочитан работодател в региона, грижещ се за безопасността и благополучието на своите работници и служители. Ангажираността на нашите колеги и техният непрекъснат стремеж към съвършенство осигуряват растежа ни и признанието, което получаваме от нашите клиенти в автомобилната промишленост и сред производителите на битова техника.

ID
4695
Валидност на обявата
27.10.2022 - 31.12.2022
Месторабота
Сопот

Като част от международната компания SKF, ние в "СКФ Берингс България" ЕАД произвеждаме сачмени лагери и компоненти за лагери. От 2002 г. насам производството ни в България гарантира качество и стойност за клиентите на SKF, като и трите ни фабрики – в гр. Сопот, гр. Калофер и с. Кърнаре – са сертифицирани по  ISO 9001:2015; ISO 14001:2015; ISO 45001:2018 ; ISO 50001:2018; IATF 16949:2016 ;ISO 19011:2018 ; OHSAS 18001:2007 .

Ако си търсиш постоянна и сигурна работа, в която всеки ден има какво ново да научиш, и имаш необходимата самодисциплина и мотивация за успех, ние сме правилното работно място за теб.

Набираме кандидати за позиция Ръководител Система за Управление на Качеството във фабриката ни в гр. Сопот

Изисквания

Функции и отговорности на позицията:
• Разработва и въвежда процедури и работни инструкции свързани със Системата за управление на качеството.
• Организира управлението на всички външни стандартизационни документи в отдела.
• Организира поддържането, регистрирането и разпространението на всички актуални документи свързани със Системата за управление на качеството.
• Участва в изготвянето на месечните доклади за качеството.
• Активно повишава знанията, уменията и квалификацията си.

Изисквания:
• Образование: висше или средно техническо;
• Компютърна грамотност: MS Office
• Владеене на чужд език: английски на отлично работно ниво;
• Отлични комуникативни умения;
• Работа в екип;
• Ориентиран към постигане на резултати;
• Умения да работи в среда с различни култури и в екипи с различни нива на функционални взаимовръзки.

Като част от нашия екип ще получиш:
• добро възнаграждение;
• допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
• осигурен транспорт;
• осигурена храна;
• безопасни условия на труд;
• възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.

За контакт
Maria Delkova
maria.delkova@skf.com
0882624842