Начало > Обяви за работа > Младши инженер продажби /В2В, индустриални продукти/

Младши инженер продажби /В2В, индустриални продукти/

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.
От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България.

ID
4710
Ref №
90N
Валидност на обявата
08.11.2022 - 20.12.2022
Месторабота
София

Нашият клиент е компания, утвърдена на чуждестранния пазар на индустриални продукти.
За тях в момента търсим кандидат за позиция " Инженер продажби" за работа с клиенти от офиса им в гр. София.

Условия:

Работа в комфортен офис в добра работна среда;
Отлично стартово възнаграждение:от 3000 до 3400 BGN (Нето) Бонусна система.
Стандартно работно време,
Задълбочени продуктови обучения;
Визможности за развитие.

Отговорности:

Консултира клиентите, анализира техните потребности и предлага оптимални решения;
Договаря цени и условия, изготвя оферти, поръчки и техническа документация;
Приема, обработва, систематизира и предава информация по телефон, имейл;
Изпълнява административни задачи, когато е необходимо.

Изисквания

Бакалавърска или магистърска степен в технически университет;.
Изключително предимство е инженерно образование по хидравлика и пневматика;
Търговски опит ще се счита за предимство мин 1 г.
Владеене на английски език на добро работно ниво;
Много добра компютърна грамотност- MS Word, Excel;
Умения за устна и писмена комуникация, грамотност;

Подходяща за специалности
  • Машиностроителен Факултет
За контакт
Наташа Янкова
synectica1@synecticaconsult.com
028739594