Начало > Обяви за работа > Инженер-настройчик на високочестотна апаратура

Инженер-настройчик на високочестотна апаратура

VOLACOM JSC

VOLACOM JSC

Our Group of engineering companies offers hi-tech complex solutions. Over the last 30 years our Group’s products proudly served the aspirations of people & businesses worldwide. Through our team of software, hardware and machine engineers, AI experts and industry professionals, VOLACOM offers complex solutions for bird and wildlife control for a large pool of industries. You can think of VOLACOM as the cross-field innovator, taking care of both businesses and nature’s needs. ACOM is the global leader in the market of HF amplifiers, radio-communication equipment. MILARA is a leader in the market of precision milling and turning of hard-to-machine materials.

We never stop moving. Research and development are part of our DNA, with many of our employees devoted to the continual development of advanced technologies.

ID
4713
Ref №
TU1
Валидност на обявата
10.11.2022 - 28.02.2023
Месторабота
София

Ние сме Група високотехнологични компании, които повече от две десетилетия разработват и произвеждат иновативни изделия, световен лидер в нишови продукти. С екипа си от опитни оператори, софтуерни и хардуерни специалисти, инженери, индустриални експерти, химици и др. VOLACOM Jsc проектира и произвежда системи за предотвратяване на сблъсъци между самолети и птици, системи за периметрова охрана, безпилотни летателни апарати. ACOM Ltd е лидер в производството на радиоелектроника, радиокомуникационна техника и оборудване. MILARA Ltd e фокусирана върху непрекъснатото подобрение на производствените процеси и продуктовите линии и със своите последно поколение CNC машини осигурява комлексни решения от всякакъв вид и материал.

Във връзка с разрастване на дейността, фирма ACOM търси мотивиран и отговорeн член на екипа за позицията Инженер-настройчик на високочестотна апаратура

Отговорности и роля:
• Настройва, измерва и сглобява различни високочестотни модули, до получаване на крайно готово изделие
• Извършва мониторинг на параметрите на изделията в процеса на настройка
• Подготвя доклади, съдържащи основни данни и параметри в различни режими и честотни диапазони на изделията
• Извършва диагностика, ремонт и тестване при сервизиране на изделията по условията на гаранционна и следгаранционна поддръжка
• Подготвя крайния продукт за опаковка и експедиране

Изисквания

Изисквания:
• Магистър-инженер в областта на радиотехниката и електрониката
• Опит с аналогова и цифрова схемотехника
• Умения за използване на специална измервателна апаратура
• Мотивация за придобиване на нови знания и умения в областта на високочестотната техника
• Прецизност и точност в работата, внимание към детайла
• Отговорност и  висока професионална етика
• MS Office – добро ниво
• Умения за работа в екип