Тийм лидер - Поддръжка

SKF Bearings Bulgaria EAD

Като част от международната компания SKF, ние в "СКФ Берингс България" ЕАД произвеждаме сачмени лагери и компоненти за лагери. От 2002 г. насам производството ни в България гарантира качество и стойност за клиентите на SKF, като и трите ни фабрики – в гр. Сопот, гр. Калофер и с. Кърнаре – са сертифицирани по ISO/TS 16949:2009, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007.

Гордеем се да бъдем стабилен и предпочитан работодател в региона, грижещ се за безопасността и благополучието на своите работници и служители. Ангажираността на нашите колеги и техният непрекъснат стремеж към съвършенство осигуряват растежа ни и признанието, което получаваме от нашите клиенти в автомобилната промишленост и сред производителите на битова техника.

ID
4722
Валидност на обявата
14.11.2022 - 31.12.2022
Месторабота
Сопот
Описание

ийм лидер - поддръжка във фабриката ни в гр. Сопот

Функции и отговорности на позицията:

• Организира, контролира и координира аварийната и планова поддръжка на производственото оборудване;
• Ръководи екип на смяна от механици и електротехници в отдел Поддръжка и развива компетентността, мотивацията и представянето на екипа с цел постигане на поставените цели;
• Взима решения за аварийни ремонти ремонт свързани с машините в производството;
• Координира дейностите на екипа спрямо приоритетите;
• Обменя информация с ръководителите в производството във връзка с текущите проблеми;
• Подсигурява наличието на пълната информация относно аварии и/или планирани дейности по време на смяната;

Изисквания

• Средно техническо или висше техническо образование/ квалификация
• Организираност, лидерство, работа в екип, планиране и анализ на работата, комуникативност.

Като част от нашия екип ще получиш:

• добро възнаграждение;
• допълнителен месечен бонус при постигнати резултати;
• осигурен транспорт;
• осигурена храна;
• безопасни условия на труд;
• възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.