Плановик

SKF Bearings Bulgaria EAD

Като част от международната компания SKF, ние в "СКФ Берингс България" ЕАД произвеждаме сачмени лагери и компоненти за лагери. От 2002 г. насам производството ни в България гарантира качество и стойност за клиентите на SKF, като и трите ни фабрики – в гр. Сопот, гр. Калофер и с. Кърнаре – са сертифицирани по ISO/TS 16949:2009, ISO 14001:2004 и OHSAS 18001:2007.

Гордеем се да бъдем стабилен и предпочитан работодател в региона, грижещ се за безопасността и благополучието на своите работници и служители. Ангажираността на нашите колеги и техният непрекъснат стремеж към съвършенство осигуряват растежа ни и признанието, което получаваме от нашите клиенти в автомобилната промишленост и сред производителите на битова техника.

ID
4724
Валидност на обявата
14.11.2022 - 31.12.2022
Месторабота
с.Кърнаре

Ако си търсиш постоянна и сигурна работа, в която всеки ден има какво ново да научиш, и имаш необходимата самодисциплина и мотивация за успех, ние сме правилното работно място за теб.

Плановик за фабриката ни в с. Кърнаре

Основни отговорности:

• Планиране на производство;
• Изготвяне на прогнозни месечни планове;
• Ежедневно отчитане на производство;
• Комуникация с клиенти и взаимовръзки с други отдели.

Изисквания

Изисквания:

• Средно или висше образование;
• Работа с ERP система;
• Работа с Excel и Word;
• Английски език – добро ниво;
• Професионален опит: 6 месеца на подобна позиция - предимство;

Като част от нашия екип ще получиш:

• добро възнаграждение;
• допълнителен годишен бонус при постигнати резултати;
• работно облекло, транспорт и храна за работната смяна;
• безопасни условия на труд;
• теоретично и практическо входящо обучение;
• възможност за развитие според собственото ти желание и представяне.