Начало > Обяви за работа > Търговски представител строителна техника

Търговски представител строителна техника

Sigma Bulgaria JSC

Ние сме Сигма България АД- горд член на семейството на Saracakis Brothers S.А. Следваме мечтите си, водени от страстта и ценностите си да направим промяна, да осигурим изключително изживяване на клиентите си и прекрасно пътуване на служителите си. Вдъхновяващата ни история започва преди 100 години и сме щастливи, че сме една от водещите марки в нашата индустрия в Гърция и България. Горди сме, че сме надеждни партньори и ексклузивен вносител на VOLVO (строителна техника), TEREX FINLAY (трошачни и пресевни системи), KAESER (мобилни компресори), CLUB CAR (електрически колички) и много други.

Търсим талантлив млад търговски представител базиран в гр. Пловдив.

ID
4732
Валидност на обявата
23.11.2022 - 31.01.2023
Месторабота
Пловдив

Ние сме Сигма България АД- горд член на семейството на Saracakis Brothers S.А. Следваме мечтите си, водени от страстта и ценностите си да направим промяна, да осигурим изключително изживяване на клиентите си и прекрасно пътуване на служителите си. Вдъхновяващата ни история започва преди 99 години и сме щастливи, че сме една от водещите марки в нашата индустрия в Гърция и България. Горди сме, че сме надеждни партньори и изключителен вносител на VOLVO (строителна техника), TEREX FINLAY (трошачни и пресевни системи), KAESER (мобилни компресори), CLUB CAR (електрически колички) и много други.

Търсим талантлив младши търговски представител, базиран в град Пловдив.

Отговорности на длъжността:

  • Да създава и поддържа контакт с клиенти
  • Да попълва доклади за извъшена дейност към прекият си ръководител
  • Да борави с ценови листи и създава оферти
  • Да извършва технически консултации към клиентите
  • Да участва в изложения и събития свързани с фирмени презентации

Какво предлагаме:

∙ Справедливо възнаграждение, свързано с постигането на целите за ефективност

∙ Социален пакет

  • Служебен автомобил
  • Лаптоп
  • Телефон
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Ваучери за храна
  • Бонусна схема

∙ Непрекъснато обучение, съответстващо на позицията и перспективите за растеж и развитие във високо професионална, модерна и приятелска работна среда

∙ Възможности за развитие в компанията и Групата

Ако търсите позиция, която е едновременно предизвикателна и възнаграждаваща, моля, изпратете автобиографията си на английски език. Ще се свържем само с избраните кандидати. Всички заявления ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания

 Теническо образование

∙ Български език - отлично владеене на устна и писмена реч

∙ Английски език – говоримо владеене на устен и писмен език

∙ Компютърна грамотност – много добро владеене на MS Office пакет (особено Word, Excell и Power point)

∙ Добре организиран, отговорен и прецизен млад професионалист с отлични умения за управление на времето

∙ Силно мотивиран и амбициозен за развитие в рамките на компанията

. Свидетелство за управление на МПС категрия Б

Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Електротехнически Факултет
  • Енергомашиностроителен Факултет
  • Факултет по Транспорта
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
  • Факултет Машиностроене и уредостроене - филиал Пловдив
За контакт
Петър Иванов
petar.ivanov@saracakis.bg
+359 88 663 0751