Електротехник

Sopharma AD

Sopharma AD

Софарма е български производител на фармацевтични продукти с водеща пазарна позиция в България и силно присъствие в над 45 страни с ключови пазари в България, Русия, Украйна, Казахстан и Полша. Като утвърдена, надеждна марка и производител с повече от 85 години история, компанията има активна и ключова роля за повишаване на стандарта на живот, като прави хората по-здрави, по-щастливи и по-защитени.

Софарма предлага широка гама от медикаменти, отпускани с рецепта и ОТС продукти, подкрепени от конкурентни цени и силни разпознаваеми марки, и модерен подход за производство на health care продукти в девет производствени съоръжения с европейски стандарти за качество.

Компанията има повече от 200 продукта в портфолиото си от генерични лекарства, 15 оригинални продукта и 12 фито-базирани продукта със силно присъствие на пазара на ОТС и Rx. Основните продуктови линии са фокусирани върху следните терапевтични области: кардиология, гастроентерология, лечение на болката, дерматология, респираторна и астма, неврология, психиатрия и урология.

ID
4792
Ref №
за "Завод за твърди
Валидност на обявата
23.01.2023 - 22.02.2023
Месторабота
София
Описание

Твоите отговорности:

 - Осъществява  правилното функциониране и техническата поддръжка на електро инсталациите в завода(високо напрежение, ниско напрежение, комуникационна мрежа, осветление);
 - Отговаря за правилното функциониране на компресорна инсталация, помпени станции и спринклерна инсталация в завода;
- Участва при ремонти на електродвигатели на всички машини и съоръжения в завода;
- Изготвя списъци за заявки за ел. части и консумативи за електро инсталациите;
- Отговаря за правилното функциониране, мониторинг и извършване на ремонти на инсталациите за Пречистена вода;
- Участва при извършването на планова и аварийна поддръжка на ел. инсталациите;
-Попълва техническата документация и дневниците за функционирането на инсектицидни лампи;

Изисквания

Най - важните изисквания за успешен старт на позицията:

- Висше или средно - специално – електротехника или електроника
- Опит на подобна позиция – мин. 1 година;
 - Компютърна грамотност с обща техническа подготовка
-  Английски език – общи познания за техническата терминология
-  Опит във фармацевтично производство ще се счита за предимство

Нашето предложение:

- Стабилна и сигурна работна среда
- Въвеждащо обучение и възможност за усъвършенстване и професионално развитие
- Мотивиращи условия на труд и възнаграждение
- Атрактивен социален пакет, включващ ваучери за храна, столово хранене на работното място, допълнително здравно осигуряване и др., съгласно фирмените политики
- Бонус "Препоръчай приятел" по утвърдени фирмени правила

Ниво в йерархията
  • Експерти | Специалисти
За контакт

02 9361300