"Дни на кариерата" 2020 г. в ТУ-София

• Dni_na_karierata_20_slidersite.png

Техническият университет - София и център "Кариера и възпитаници (алумни)" Ви канят да участвате в традиционното изложение на компании – „ДНИ НА КАРИЕРАТА“, което ще се проведе на 13 октомври 2020 г. на територията на ТУ-София, а на 14 октомври 2020 г. на територията на ТУ-София, филиал гр. Пловдив и Факултет и Колеж  - Сливен.

В ТУ-София изложението ще се проведе в три учебни корпуса на университета – 1-ви учебен корпус – ректорат, 2-ри учебен корпус и 12-ти учебен корпус.

Събитието се провежда за петнадесета поредна година и предоставя възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели, които ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни работни и стажантски позиции, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

Официалното откриване ще се състои на 13 октомври, от 10:00 часа, в централното фоайе на 12-ти учебен корпус.

По време на събитието, предвид ситуацията (COVID-19), ще бъдат взети мерки за социална дистанция и дезинфекциия.

Повече информация за изложението и условията за участие за работодатели можете да получите като ни пишете на e-mail: career@tu-sofia.bg

Позиционирани работодатели до момента рез "клик" върху логото на съответен работодател може да видите корпоративния им сайт):