Изложение на работодатели "СТАЖОВЕ" 2019г. в ТУ-София, филиал Пловдив

• Poster_Stajove_2019.png

На 17.04.2019 г. (сряда) форум „Стажове” ще се проведе във Филиала в гр. Пловдив по инициатива на Ръководството. Водещи компании от различни браншове ще представят своите стажантски програми и свободни позиции, възможностите за развитие и реализация и ще се проведат интервюта със студенти.

Изложението ще даде възможност на студентите да се запознаят лично с хората, които избират новите служители в компаниите, да разберат какви знания и умения са им необходими в бъдеще и да оставят автобиографии.

Участниците ще са разположени на фирмени щандове на 1-ви и 2-ри етаж в централното фоайе на 4-ти учебен корпус -

Централна сграда на Филиала от 10:30 до 16:00 часа. Официалното откриване е от 10:15 часа.

За да се включите, свържете се с нас чрез e-mail: career@tu-sofia.bg или на телефони: 02/ 965 34 40 и 02/ 965 22 03.

Hausgerate Marica

Transport Systems Marica