Изложение на работодатели "СТАЖОВЕ" 2020 г. в ТУ-София, филиал Пловдив

• Poster_Stajove_2020_za Site-crop1_resize.png

На 8 април 2020 г. (сряда) за девета поредна година се организира форум „СТАЖОВЕ”, който ще се проведе във Филиала по инициатива на Ръководството. Водещи компании от различни браншове ще представят своите стажантски програми и свободни позиции, възможностите за развитие и реализация, ще проведат интервюта със студентите и изнесат презентации.

Изложението ще даде възможност на студентите да се запознаят лично с хората, които избират новите служители в компаниите, да разберат какви знания и умения са им необходими в бъдеще и да оставят автобиографии.

Участниците ще са разположени на фирмени щандове в централното фоайе на 4-ти учебен корпус - Централна сграда на Филиала от 10:30 до 16:00 часа. Официалното откриване е от 10:15 часа.

За да се включите, свържете се с нас чрез e-mail: career@tu-sofia.bg или на телефони: 02/ 965 34 40 и 02/ 965 22 03.

Компаниите потвърдили участието си до момента са:

(чрез "клик" върху логото на съответен работодател може да видите корпоративния им сайт)