Изложение на работодатели "СТАЖОВЕ" 2020 г. в ТУ-София

• Poster_Stajove_2020_za Site-crop1_resize.png

Изложението "СТАЖОВЕ" в Технически университет се провежда за девета поредна година.

По време на събитието ще се създаде възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели.

Работодателите ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни стажантски позиции, за стипендиантски програми, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

На 7 април 2020 г. изложението ще се проведе в 1-ви, 2-ри и 12-ти учебни корпуси на Техническия университет-София, гр. София, а на 8 април 2020 г. изложение "СТАЖОВЕ" ще се проведе едновременно в ТУ-София, филиал Пловдив и в ТУ-София, Факултет и Колеж-Сливен.

За да се включите, свържете се с нас чрез e-mail: career@tu-sofia.bg или на телефони: 02/ 965 34 40 и 02/ 965 22 03.

Компаниите потвърдили участието си до момента са:

(чрез "клик" върху логото на съответен работодател може да видите корпоративния им сайт)