Стаж и Работа в TelebidPro - лято 2022

• TelebidPro стаж и работа.png

Стаж и Работа в TelebidPro - лято 2022

ТelebidPro е софтуерна компания, разработваща водещи световни продукти, собствени и за наши партньори в България и чужбина. Екипът ни притежава експертиза в областта на разработката на бизнес системи, cloud софтуер и security мониторинг.

Имаме повече от 10 години опит в изграждането на кадри и посвещаваме индивидуално време за развитието на всеки нов колега.

Разширяваме екипа си и обявяваме отворени позиции, които са подходящи за студенти от първа до четвърта година в университет в София, за предпочитане специалност в областта на Компютърните науки, Софтуерно инженерство или близки специалности.

Предлагаме възможност за кариерен старт и професионално развитие за:
* Software Developer
* Software Tester
* други отворени позиции в областта на Информационните Технологии

Ние осигуряваме:

• Възможност за гъвкаво работно време на 4, 6 или 8 часа, съобразено с лекции и упражнения в университета.
  • Възнаграждение, съобразено с постигнатите резултати и изработените часове.
  • Персонален ментор, с когото всеки стажант следва своя индивидуален план за развитие.
  • Практически опит в реална работна среда.

●     Възможност за постоянна работа след приключване на стажа.

Стажът или работата могат да започнат с ОТЛОЖЕН СТАРТ след края на лятната сесия. Всеки ще има възможност да използва и почивка през лятото в рамките до 10 дни.

Предоставяме възможност на нашите стажанти да:

• Развият уменията си и да приложат наученото в университета.
  • Надградят своите soft skills.
  • Натрупат опит в работата с модерни технологии.
  • Стартират своята кариера.

Основни изисквания към кандидатите:

• Основни познания в областта на информационните технологии.
  • Английски език (четене с разбиране).
  • Желание за учене и развитие.

Кандидатстване

Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Ако имате въпроси към нас, задайте ги във формата за кандидатстване или заповядайте на 18.05.2022 на нашия щанд на Кариерен форум “Стажове” в 12-ти учебен корпус - ТУ- София.