Свободна работна позиция, от Ай Ти Дабълю Аплайанс Компонентс, за "Инженер производство"

Ай Ти Дабълю Аплайанс Компонентс“ ЕООД присъства на българския пазар над 14 години като специализиран производител на електромагнитни и електромеханични модули за битова техника. Продуктите на компанията намират приложение в международен мащаб за партньори като: Bosch; Whirlpool; Electrolux; Ariston; Samsung и др.

Възможност за контакт с компанията: гр. Пловдив, ул. Нестор Абаджиев 37 или на mail: stodorova@itwappliance.comили тел: 0878 522 266

В търсене сме на амбициозен човек на позиция Инженер производство, който иска да се потопи в дебрите на производствената среда. Възможността, която се открива пред него е свързана с планиране, разработването на нови процеси и интегриране на съоръженията и системите за производство на качествени продукти.

Това, което можем да гарантираме е, че работата ще бъде много интересна и динамична, но също, че до него винаги ще има екип от професионалист, който ще му показва най-добрите практики и ще допринасят за постигане на високи ефективности.

Ако търсите ново приключение, на което да се отдадете напълно,

ние Ви очакваме в екипа на Ай Ти Дабълю Аплайанс Компонентс , локация Пловдив като:

ИНЖЕНЕР ПРОИЗВОДСТВО

Основни задължения на позицията:

- Планиране на производствените линии;
- Разработка на най-доброто разпределение на машини и оборудване към различни производствени клетки за масовото производството (layout) с цел намаляване на разходите и подобряване на качеството на продукта, включително автоматизиране;
- Изследване на съществуващо оборудване с цел подобряване/оптимизиране;
- Разработка на нови инструменти, процеси, машини и оборудване;
- Интегриране на съоръженията и системите за производство на качествени продукти с оптимален разход (най-ефективната алтернатива за обработка на материали и оформление на линиите за масовото производство);
- Continuous improvement (намаляване на производствените разходи, увеличаване на ефективността, подобряване на качеството на продуктите и услугите, осигуряване на здраве и безопасност на работниците и опазване на околната среда и др.)
- Инициира и участва в Риск Анализи за нови и съществуващи процеси (PFMEA)
- Участва и управлява продуктови мостри – валидира продукта и процеса, дава обратна връзка за способността на производството.
- Участва в процеса „Интегрирано планиране качеството на продукта“ – APQP (устойчивост на дизайна, тестване на проекти и съответствие със спецификациите, дизайн на производствения процес, стандарти за проверка на качеството, способност на процеса, производствен капацитет, опаковане, тестване на продукта и план за обучение на оператора), R&D, Индустриализация и Стартиране на продукти

Изисквания към търсените кандидати:

- Подходящо висше инженерно образование;
- Сходен професионален опит (минимум 2 години) ще се счита за предимство;
- Отлична компютърна грамотност - основните офис програми;
- Предимство е опит с ERP системи;
- Владеене на английски език ниво B1/B2.

Лични качества:

- Комуникативност, амбиция, проактивност и умения за работа в екип;
- Точност, прецизност, организираност и отговорно отношение към поставените задачи;
- Предприемаческо мислене и подход;
- Способност за работа в условия на натоварване;
- Умение за бърза и адекватна реакция.

Предимствата за Вас:

- Възможност за работа в международна компания и трудови отношения, които отговарят на законодателството на България;
- 5-дневна работна седмица, 8-часов работен ден, редовна смяна;
- Отлично заплащане (над средното за страната) и условия на труд;
- Много възможности за развитие и израстване в компания от Global Fortune 200;
- Социални придобивки;
- Въвеждащо фирмено обучение.

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Месторабота в рамките на града: гр. Пловдив, ж.к. Тракия, ул. "Нестор Абаджиев" № 37