Свободна работна позиция от ИНКА Машин Билдинг ООД

ИНКА Машин Билдинг“ ООД

www.inca-international.com

Адрес: „Кукленско шосе“ №5, гр.Пловдив

„ИНКА Машин Билдинг“ ООД  е машиностроителна фирма с производствена база в гр. Пловдив. Дружеството има офиси в гр. София и в Холандия.

Основната дейност  на фирмата е производство на машини за горското и селското стопанство, които успешно се реализират в цяла Европа. Има и обособен цех за производство на алуминиеви кошове за камиони.

Мениджърският екип са млади и енергични хора, които реализират  амбициите си  в областта на машиностроенето.

Във  връзка с увеличения обем на работа и разширяване на продуктовата гама, фирмата строи собствена  фабрика, в която ще заработи и ново технологично оборудване.

За новото си производство ИНКА Машин Билдинг търси да назначи:

Машинен инженер с производствено технологична насоченост.

Предлагаме:

  • Трудов договор и конкурентна заплата
  • Предварително обучение в Холандия
  • Работа в млад и динамичен екип
  • Възможност за кариерно развитие

Нашите изисквания:

  • Образование – висше техническо
  • Умение за работа с Auto Cad и Solid Works
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо
  • Умение за самостоятелна работа и работа в екип

Задължения:

  • Изготвя технологични процеси и приспособления за усвояване на нови изделия в производството
  • Следи за правилното функциониране на технологичните процеси
  • Оптимизира производството на серийни продукти

Машинен инженер – калкулации и изготвяне на оферти

Условията и изискванията са същите както при Машинен инженер с производствено технологична насоченост.

Задължения:

  • На база получени запитвания, изготвя  калкулаци и оферти
  • Работното място е в офиса на „ИНКА Машин Билдинг“ ООД – гр. Пловдив. Назначаване веднага

Във фирмата има отворени позиции за:

-          Оператор на CNC- център

-          Оператор на металорежещи машини

-          Работници за асамблиране на машини

Всички те ще преминат първоначално обучение в Холандия.

Лици за контакт: Йорданка Венинска - Мениджър човешки ресурси

e-mail  y.veninska@inca-machine – building.com

тел: +359 888 919 526