Участие в Дни на кариерата – ИТ, Комуникации и Аутсорсинг (октомври) 2022

Както всяка година, така и тази JobTiger подготвя Дни на Кариерата – ИТ, Комуникации и Аутсорсинг – четиринадесетото издание на специализирания секторен кариерен форум ще се състои  виртуално и присъствено през октомври 2022.

Ще се радваме да се присъедините към нас за живите събития във вашия град. Традиционно ви очакваме на щанда на кариерни центрове. Ще очакваме ваш представител, като молим предварително да заявите участие в отговор на този имейл с посочен град и брой присъстващи представители. На щанда ще можете да осъществите срещи със студенти, представите вашата дейност и разпространите материали.

График за провеждане на Дни на Кариерата – ИТ, Комуникации и Аутсорсинг 2022:

Събития на живо в:

• София - 11 октомври 2022
  • Пловдив - 18 октомври 2022
  • Варна - 20 октомври 2022
  • Габрово - 25 октомври 2022

С виртуален ден за цялата страна:

• Виртуален ден - 13 октомври 2022

За студентите това е възможност за стажантски позиции и първа работа, а вашата подкрепа в разпространението на възможността е високо оценена, за да достигне до повече млади и активни хора.