Лятна школа „Мениджмънт в енергетиката“, 30-31.08.2023 г.

Шеста лятна школа „Мениджмънт в енергетиката“ (https://events.utilities.bg/summer-school-2023/)

Целта на лятната школа е да предостави на участниците от енергийния сектор качествено след-дипломно обучение, посредством актуална информация относно основите, практиката и развитията в контекста на мениджмънта в енергийния отрасъл. Допълнително, чрез висока интерактивност целим обучението да служи за възможност за обмяна на опит и изграждане на връзки, както между самите участниците, така и между различните лектори, спонсори и организатори.

Участници в лятната школа в предходните издания бяха студенти, докторанти, млади експерти, мениджъри, и служители в областта на сферата на услугите от общ интерес, финансови организации, ИТ компании, представители на държавни институции и други.

И тази година студенти и докторанти от специализирани програми ще бъдат поканени да вземат участие без такса.

За да бъдат постигнати гореописаните цели, ние от сп. „Ютилитис“ и от Центъра за образователни услуги на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“, разчитаме на лектори, които имат дългогодишен експертен опит и знания в областта на мениджмънта в енергетиката.

Лектори

Сред лекторите тази година са:

• доц. д-р Атанас Георгиев – декан на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“
  • инж. Мартин Георгиев, Изпълнителен директор на НЕК ЕАД
  • Антони Желязков – ръководител отдел Пазарни операции, Българска независима енергийна борса ЕАД
  • проф. д-р Силвия Илиева, директор на институт GATE към СУ
  • Карел Крал, Главен изпълнителен директор на „Електрохолд България“
  • инж. Стоян Манолов, Управител на „М-Газ“ ЕООД
  • проф. д-р Десислава Петрова-Антонова – ръководител на научна група Управление на големи данни, институт GATE към СУ
  • д-р Павел Шейтанов, Corporate Trader, Vertis
  • инж. Николай Минков, Индустриален клъстер Средногорие

(Очаквайте допълнения в програмата)

*При успешно завършване на обучението, участниците ще получат сертификат от Центъра за образователни услуги (ЦОУ) към Стопанския факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

Повече информация, относно лятната школа, програмата и лекторите можете да получите тук!

Регистрация за участие, в лятната школа: „Мениджмънт в енергетиката“, можете да направите на следния адрес.

*Краен срок за регистрация: 28 август 2023 г.

*Курсът ще се проведе присъствено в сградата на Стопанския факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.

За допълнителни въпроси, участие, изпращане на CV и кратко мотивационно писмо, моля, пишете ни на info@utilities.bg или на търсете на 0879 436 756.