Международния ден на жените в инженерството с АББ България

📌 Ако вие сте студент в техническа специалност в 1 до 4 курс, включете се в предизвикателството на АББ България, като изпратите свое 2-минутно видео на тема „Как виждам бъдещето си като жена инженер“ до 17-ти юни 2024 г.

Дамите с най-мотивиращата визия за бъдещето си ще бъдат подкрепени от нас с лаптоп, с който им пожелаваме да творят най-добрите си проекти. А всички участващи ще имат възможността да прекарат един ден с нас в една от четирите ни локации – Петрич, София, Пловдив и Раковски.

• Участвайте като последвате линка >>> bit.ly/4bSz8KP