Melexis Academy 2024 е отворена за кандидатстване!

Щастливи сме да съобщим, че Melexis Academy 2024 е отворена за кандидатстване!

В Melexis търсим силно мотивирани студенти или завършили вече с малко или без практически опит, чиято страст е светът на електрониката.

Академията има за цел да изгради правилните знания, умения и способности за Инженер Електроника.

В зависимост от своите предпочитания и програма в университета, студентите биха могли да започнат своето вълнуващо кариерно пътешествие, като кандидатстват за:

Summer Practice: Двумесечна лятна платена практика на пълен работен ден

Internship: Платен стаж на непълно работно време по време на обучението им

Associate Engineer: Работа на пълен работен ден

• Повече подробности можете да намерите на следния линк.