Siemens Engineering Class

Siemens Engineering Class през април в София, Пловдив и Русе

Сградните технологии са ваше кариерно призваниеакадемично предизвикателство или любимо хоби, което искате да превърнете в професия? 🚀

Включете се безплатно в специализирана демонстрация с практически сесии и научете повече за иновациите в сферата на сградни технологии.

Избрахме за вас три от най-интересните теми в областта на сградния инженеринг:

👩‍💻 Създаване на решения за управление на системи за сградна автоматизация (класически контролери)

💡 Персонализиране на решения за стайни контролери Desigo Room Automation

🏢 Платформа за сграден мениджмънт Desigo CC

Кога и къде

15-17 април, начало 18:00ч., София, офис Сименс, ул. Кукуш 2

16-18 април, начало 18:00ч., Пловдив, офис Сименс, бул. „6-ти септември“ 152, Легис център

15-17 април, начало 18:00ч., Русе, офис Сименс, бул. Липник 123, бизнес център

Нашите експерти в Центъра за иновации в сградните технологии знаят как да направят сградите умни, ефективни и устойчиви. Сега искат да покажат и на вас.

Успешно завършилите ще получат сертификат, а най-добре представилите се –  възможност за професионална реализация в Центъра.

Запишете се, местата са ограничени:

Siemens Engineering Class през април в София, Пловдив и Русе

Избрахме за вас три от най-интересните теми в областта на сградния инженеринг:

💡 Персонализиране на решения за стайни контролери Desigo Room Automation

🏢 Платформа за сграден мениджмънт Desigo CC

Кога и къде

15-17 април, начало 18:00ч., София, офис Сименс, ул. Кукуш 2

15-17 април, начало 18:00ч., Русе, офис Сименс, бул. Липник 123, бизнес център

Запишете се тук, местата са ограничени!