Напомняне за предстоящия уебинар на Хайкад Академи: Новите тенденции във виртуалните технологии с VEEP – Бизнес и Образование 2024

Уважаеми преподаватели,

Напомняме Ви, че остават по-малко от 24 часа за предстоящия уебинар, организиран от Хайкад Академи, който ще се проведе на 18 септември 2024 г. (сряда) от 11:00 часа чрез ZOOM. Уебинарът ще бъде насочен към преподаватели и специалисти, заинтересовани от новостите в света на виртуалните инженерни технологии и обучителните платформи.

Основни теми на уебинара:

• Новите тенденции в света на виртуалните технологии – ще се разгледат последните иновации в CAD CAM и PLM, които влияят върху инженерното образование.
  • Представяне на VEEP (Virtual Engineering Education Platform) – платформа, разработена специално за българските университети, която предлага модерни и иновативни решения за обучението в CAD CAM и PLM.
  • Примери за успешни сътрудничества между бизнес и образование през 2024 г. – ще се споделят най-добрите практики за това как бизнесът и университетите могат да работят заедно за по-качествено образование и подготовка на специалисти.

Какво предлага VEEP:

• Платформата VEEP ще улесни преподавателите, като предоставя достъп до иновативни обучителни материали и технологии.
  • Тя ще спести значително време при подготовката на обучителни ресурси и ще разшири възможностите за обхващане на по-голям брой студенти с по-малко усилия.
  • Ще осигури високо качество на обучението, като същевременно намалява необходимите ресурси.

Очаква се на събитието да присъстват преподаватели от различни университети в България, което ще предостави възможност за обмен на идеи и опит в областта на виртуалното инженерно обучение.

Детайли за уебинара:

• Дата: 18 септември 2024 г. (сряда)
  • Час: 11:00 часа
  • Формат: Онлайн, чрез ZOOM
  • Линк за участие:  Ако все още не сте потвърдили участието си, моля, направете своята регистрация – тук или изпратете имейл на „samuel.zlatarev@haycad-infotech.bg“, алтернативно използвайте този ZOOM линк за директно включване в уебинара