Оператор на ЦПУ фрези

@КОММСЕТ ООД в Производство Работа по имейл
  • Сподели:

Подробности за работата

  • ID на работа 27060
  • Опит Без опит
  • Квалификации Бакалавърска степен

Описание на работата

Във връзка с разрасналите се производствени обеми търсим оператор на ЦПУ фреза за нашето производство.

Коммсет ООД, основана през 2005 година, е високотехнологична компания, която е специализирана в производството на матрици и пластмасови изделия за местния и международния пазар.

Примерни пластмасови изделия, които фирмата произвежда, са:
·      технически изделия за строителството;
·      компоненти за автомобилната индустрия;
·      компоненти за настолни игри;
·      зарчета;
·      др.

Отговорности:

  • Настройка и управление на фрези с ЦПУ и др. металорежещи машини
  • Изработване и центроване на заготовки
  • Програмиране и оптимизация на производствените процеси на фрези с ЦПУ;
  • Поддръжка и профилактика на ЦПУ фрезите и съпровождащото оборудване
  • Работа с техническа документация
  • Поддържане на високо качество на произведените изделия
  • Извършване на измервания с измервателни уреди

Изисквания:

  • Средно техническо образование. Висше или 4ти курс судент искащ да се развива в сферата на металообработването е предимство.
  • Предишен опит в работа с металообработващи машини;
  • Предишен опит с CAD/CAM софтуер е предимство
  • Внимание към детайла и отговорност
  • Желание за развитие и усвояване на нови умения
  • Работа в екип

Ние предлагаме:

  • Пълно обучение за позицията
  • Мотивиращо заплащане
  • Ваучери за храна
  • Възможност за развитие
  • Работа в разнообразна и динамична работна среда
  • Коректност

Ако сте заинтересовани от нашето предложение, не се колебайте да кандидатствате при нас!

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю на място. Коммсет ООД гарантира запазване на конфиденциалността на предоставената информация.

Други работни места, които може да харесате

Проект BG05M2OP001-2.016-0008-С02 „ИНовации, Наука и Образование за високо качество и съответствие с пазара на труда в ТЕХнически университет-София и ПаРтньОри (ИННОТЕХ ПРО)“, финансиран по Оперативна програма „Наука и образование за интелигентен растеж“. Приоритетна ос 2 „Образование и учение през целия живот“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.