"Дни на кариерата" 2020 г. в ТУ-София, филиал Пловдив и Факултет и Колеж - Сливен

• Dni_na_karierata_20_slidersite.png

Техническият университет – София и Център "Кариера и възпитаници (алумни)" Ви канят да участвате в традиционното изложение на компании – „ДНИ НА КАРИЕРАТА“, което ще се проведе  на 14 октомври 2020 г. на територията на ТУ-София, филиал гр. Пловдив и Факултет и Колеж  - Сливен.

Събитието  предоставя възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели, които ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни работни и стажантски позиции, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

Изложението ще се проведе в четвърти учебен корпус - централна административна сграда на университета на гр. Пловдив, ул. "Цанко Дюстабанов" № 25. Официално откриване: 10:15 часа.

По време на събитието, предвид ситуацията (COVID-19), ще бъдат взети мерки за социална дистанция и дезинфекциия.

Повече информация за изложението и условията за участие за работодатели можете да получите като ни пишете на e-mail: career@tu-sofia.bg

Позиционирани работодатели до момента (чрез "клик" върху логото на съответен работодател може да видите корпоративния им сайт):