Начало > Обяви за работа > ИНЖЕНЕР КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ в отдел ЛАБОРАТОРИЯ

ИНЖЕНЕР КЛИМАТИЧНИ ИНСТАЛАЦИИ в отдел ЛАБОРАТОРИЯ

ID
1916
Ref №
2016-95У
Валидност на обявата
05.10.2017 - 30.04.2018
Постоянна работа
Подходяща за студенти
Месторабота
гр. Пловдив
Описание

СТАНИ ЧАСТ ОТ ЕКИПА НА LIEBHERR

Основни задължения:

  • Подготвя и осъществява провеждането на стандартизационни изпитания на готовата продукция;
  • Участва в процеса на развитие, изпитване и внедряване на нови производствени продукти;
  • Обработва и анализира получените експериментални резултати.

Ние Ви предлагаме:

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на
  • работните задължения;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури.
Изисквания

Изисквания:

  • Образование - висше техническо в областта на хладилната техника или машиностроенето;
  • Много добри компютърни умения-MS Office;
  • Владеене на немски или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В1 по общоевропейската езикова рамка.

Необходими документи: автобиография и мотивационно писмо.

Адрес: 4202, с. Радиново,Област Пловдив

Подходяща за специалности
  • Машиностроителен Факултет
Необходими документи
Автобиография(CV) и мотивационно писмо