"Дни на кариерата" 2017г. в ТУ-София

• Dni na karierata 2017.png

Техническият университет – София и Център "Кариера и възпитаници (алумни)" Ви канят да участвате в традиционното изложение на компании – „Дни на кариерата“, което ще се проведе на 17 и 18 октомври 2017г. на територията на ТУ-София, а на 19 октомври 2017г. на територията на ТУ-София, филиал гр. Пловдив.
В ТУ-София изложението ще се проведе в три учебни корпуса на университета – 1-ви учебен корпус – ректорат, 2-ри учебен корпус и 12-ти учебен корпус.

Събитието се провежда за дванадесета поредна година и предоставя възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели, които ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни работни и стажантски позиции, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

Работодателите потвърдили участието си до момента са:

Повече информация за изложението и условията за участие за работодатели можете да получите като ни пишете през формата за контакт по-долу.