12-то издание на форум „Стажове“ 2024г.

Форум „Стажове“ – 16 април 2024г. – един слънчев ден, изпълнен с нови запознанства, вълнуващи перспективи и възможности за хиляди студенти!

100 от най-големите фирми-работодатели в България и над 3000 посетители!

За студентите на Технически университет – София, това беше една изключителна възможност да се запознаят с актуалните позиции, стажантски и стипендиантски програми и да придобият ценен опит при кандидатстването за работа!

Благодарим на всички фирми, които ни се довериха, че при нас ще открият най-подходящите свои бъдещи колеги!

Сигурни сме, че успешното ни партньорство ще продължи и за напред!