ДЕНИЦА БОРИСОВА, РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ „ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ И ПРАВЕН“ НА „ФЕСТО ПРОИЗВОДСТВО“ ЕООД: „ИМА МНОГО БУДНИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ МЛАДИ ХОРА В БЪЛГАРИЯ“

За рубриката „Работодателят отблизо“ отговорите на въпросите ни даде Деница Борисова, Ръководител отдел „Човешки ресурси и правен“.

Дейността на фирмата/организацията е…

„Фесто Производство” ЕООД е модерно, бързоразвиващо се производствено дружество, част от немския концерн Festo AG – световен лидер в областта на индустриалната автоматизация, пневматиката, серво пневматичните и електрическите технологии за автоматизация. За повече информация за концерна Festo, посетете www.festo.com и www.festo.bg

Работната среда във фирмата/организацията е…

Работната среда във „Фесто Производство” ЕООД е интересна и динамична. При нас младите инженери могат да се докоснат до съвременни методи и нови технологии във всички етапи на производствения процес, включително от развойната дейност на продукта от нула. За повече информация относно работната среда при нас, можете да разгледате филма за дружеството тук: https://www.jobs.bg/company/139705

Искам да видя в кандидатите за стаж/работа…

Солидни теоритични познания и желание да трупат практически опит.

В CV-то на кандидата…

Съветвам кандидатите да включат повече информация за себе си, а не да е в телеграфен стил и с празни полета.

В мотивационното писмо да личи…

Кое е това, което ги откроява от останалите и защо се интересуват от стаж или работа при нас.

Има интерес към…

Учене и развитие.

Впечатлява с…

Баланс между собствените знания и умения и предявените изисквания.

На въпросите отговаря…

Откровено и аргументирано.

По време на интервюто да оставам с усещането за…

Има много будни и интелигентни млади хора в България. Когато срещна такъв, се чувствам сякаш съм открила скъпоценен камък.

Кандидатът не бива да допуска…

Да се представя под нивото, което иска да покаже за себе си.

Спомена от последното ми интервю с кандидат за стаж/работа…

Е много позитивен. Желая успешен старт в кариерата на всички!