Техник в Производство

Melexis

Melexis

ID
4310
Валидност на обявата
05.05.2022 - 30.09.2022
Месторабота
София
Описание

Основни отговорности:

- Анализиране и интерпретиране на резултатите от тестването, както и докладване на потенциални отклонения
- Осигуряване на техническа поддръжка и ремонт на машини за тестване на интегрални схеми
- Следене на техническото състояние на машините
- Регистриране и отчитане на проблеми и отклонения в системата
- Смяна на части и настройка на възложеното оборудване
- Съдействие на екипа оператори с дейности при необходимост

Изисквания

Вашият профил:

- Готовност за работа по график на смени, включително и нощни
- Образование с технически фокус (механика, електротехника, пневматика, автоматика, електроника или друго релевантно)
- Предишен професионален опит в областта на поддръжката на механично и пневматично оборудване ще се счита за предимство
- Желание за работа в екип във високотехнологична работна среда
- Добри познания по английски език
- Добра компютърна грамотност

Ние предлагаме:

- Работа в модерно производство в иновативна и международна компания
- Професионално обучение
- Отворена и приятелска работна атмосфера, отговаряща на най-високите стандарти в индустрията
- Конкурентни възнаграждение и пакет социални придобивки, включващ осигурен транспорт, допълнителна медицинска застраховка, ваучери за храна, 25 дни платен годишен отпуск и др.
- Възможности за кариерно развитие

При интерес към позицията, изпратете свое CV. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Кандидаствай сега!

Подходяща за специалности
  • Факултет Автоматика
  • Електротехнически Факултет
  • Машинно-Технологичен Факултет
  • Машиностроителен Факултет
  • Факултет по Електронна Техника и Технологии
  • Факултет Електроника и Автоматика - филиал Пловдив
  • Колеж по енергетика и електроника
За контакт
Йоана Зографова
yoz@melexis.com
0884152785