"Дни на кариерата" 2019 г. в ТУ-София

• Dni na karierata.png

Техническият университет - София и Център "Кариера и възпитаници (алумни)" Ви канят да участвате в традиционното изложение на компании – „Дни на кариерата“, което ще се проведе на 15 и 16 октомври 2019 г. на територията на ТУ-София, а на 17 октомври 2019 г. на територията на ТУ-София, филиал гр. Пловдив и във Факултет и Колеж — Сливен.

В ТУ-София изложението ще се проведе в три учебни корпуса на университета – 1-ви учебен корпус – ректорат, 2-ри учебен корпус и 12-ти учебен корпус.

Събитието се провежда за четиринадесета поредна година и предоставя възможност за директен контакт между студентите и фирмите, техни потенциални работодатели, които ще могат да представят информация за своята дейност, за свободни работни и стажантски позиции, както и да се срещнат и разговарят със заинтересовани студенти.

Официалното откриване ще се състои на 15 октомври (вторник), от 10:00 часа, в централното фоайе на 12-ти учебен корпус.

Повече информация за изложението и условията за участие за работодатели можете да получите като ни пишете на e-mail: career@tu-sofia.bg

Позиционирани работодатели във фоайето на блок 12

Позиционирани работодатели във фоайето на блок 2

Позиционирани работодатели във фоайето на блок 1